OUD Activiteiten

Een enthousiaste groep van ruim 40 vrijwilligers staat klaar om u wegwijs te maken op digitaal gebied. De belangrijkste activiteiten zijn:

    • De Digitale Huiskamer: Korte sessies op maandag van 13:00 tot 13:45 uur over praktische digitale toepassingen in huis of bedrijf.
    • HelpDesk: Voor praktische hulp bij alle vragen over computers, smartphones en tablets. Open op maandag van 14.00 tot 15.30 uur, gedurende het gehele jaar. U kunt hier terecht met al uw vragen. De helpdesk is voor iedereen toegankelijk, ook als u geen lid bent
    • Computercafé: In samenwerking met de Bibliotheek Dommeldal wordt in de maanden november/december en februari/maart elke donderdagochtend, van 9:00 tot 12:00 uur, een presentatie georganiseerd. Deze is voor iedereen toegankelijk. Een specialist geeft een inleiding over een bepaald onderwerp, met gelegenheid te oefenen en/of vragen te stellen.
    • Cursussen: In een aantal lessen wordt u wegwijs gemaakt in het gebruik van computers, smartphones of tablets. Er worden diverse cursussen gegeven, denk hierbij aan Windows, Google Maps, PowerPoint, Fotoalbums, etc.

Alle activiteiten worden georganiseerd in de bibliotheek van Nuenen.

SeniorWeb Nuenen is geen computerclub. Daarvoor is Compudwers het aangewezen adres. Zij maakt deel uit van het PVGE, zie daarvoor https://www.pvge.nl/nuenen/computerclub-compudwers/